Hakkımızda
          Güven Motorlu Panjur ve Otomatik Kapı Sistemleri, panjur sanayinin öncülerinden Yusuf Güven tarafından kurulmuştur.
          1980’li yıllarda ahşap panjur imalatıyla işe başlayan firma teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak plastik panjur sektörüne adım atmıştır. Bir süre sonra da alüminyum ve ithal motorlu paletleri dahil ederek ürün yelpazesini genişletmiştir.
          Sistemlerin hazırlanması, kurulması için yetişkin ve uzamn personle istihdam etmektedir. Güven Motorlu Panjur ve Otomatik Kapı Sistemleri Adana’da imalathene ve showrumu bulunmaktadır.
Vizyonumuz
          Ürünlermizi kullanan müşterilerimizin yaşam tarzını ve mekan kalitesini arttırmak, ulustlar arası kalitede üretim yapan tüm ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla çıtayı daha yukarı noktalara taşımak.
Misyonumuz
          Otomatik panjur, kepenk sektöründe ve piyasasında her türlü ürün ve hizmeti üreterek; ürün ve hizmetimize ihtiyaç duyan birey ve şirketlere çağdaş üretim ve hizmet tekniklerini kullanarak karşılanması ve ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara yönelik ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, ulusal ekonominin gelişmesine katkıda bulunmak, karlılık ile sürekli büyüyerek, paylaşılacak değer yaratmaktır.